Документація
Налаштування SIP-клієнта (Linphone).

⠀Крім стаціонарних телефонів, Ви можете використовувати програмні телефони. Ми рекомендуємо використовувати linphone. Це безкоштовне кросплатформне програмне забезпечення для операційних систем Windows, Linux, MacOS, а також смартфонів на базі Android та IOS.

⠀Ви можете безкоштовно завантажити linphone на офіційному сайті «linphone.org», для смартфонів знайти програму в «google play» та «itunes».

⠀Під час першого запуску застосунку, погодьтесь з ліцензійною угодою, тільки після підтвердження стане доступним налаштування телефону. Оберіть «use sip account».

⠀Після того, як адміністратор створив внутрішній телефон, його налаштування будуть відображені в головному меню розділу «Внутрішні телефони», також якщо вказали поле E-mail на вказану пошту, будуть надіслані конфігураційні дані.

⠀Username - Складається з назви Вашої PBX та унікальний внутрішній номер телефону розділені нижнім прочерком. (Якщо номер використовується іншим пристроєм, при спробі зареєструватися, вони почнуть конкурувати за підключення до PBX і обидва пристрої не працюватимуть повноцінно)

⠀Password - Не використовуйте слабкі паролі, паролі не зберігаються на сервері.

⠀Domain — Ім'я сервера, що поставляє послугу ATC.

⠀Display name - не обов'язкове поле, буде відображено навпроти номера в головному меню linphone. Може служити коментарем до номера, це зручно коли використовуються декілька номерів.

⠀Transport — Виберіть TLS, ми рекомендуємо використовувати шифрування.

⠀Після введення всіх параметрів натисніть "Login". Підтвердженням правильного налаштування стане статус телефону "connected", у головному меню linphone.

⠀Ввімкніть сповіщеня роботи linphone в фоновому вікні та автоматичний запуск застосунку при старті пристрою. В меню налаштувань, у розділі «advanced» перемикніть повзунок на опції «background mode» і «Start at boot time» в активний стан.

⠀Багато програм на смартфонах переходять в режим енергозбереження і частково відключають свій функціонал. Для повноцінної роботи linphone рекомендується вимкнути це обмеження. Для відключення зайдіть у меню «settings», у розділі «advanced» виберіть меню «battery optimization settings». Далі необхідно вказати смартфону контроль фонової активності Linphone. Вкажіть: без жодних обмежень.

⠀Щоб додати linphone в автозапуск, зайдіть у меню «settings», у розділі «advanced» виберіть меню «power manager setting». В меню автозапуску посуньте повзунок в активний стан. Кожного разу при старті смартфона linphone буде завантажуватися самостійно.

⠀Надайте дозволи тимчасових сповіщень. Зайдіть у меню «settings», у розділі «advanced», виберіть меню «Android app settings». В меню інформації про програму Linphone, обов'язково налаштуйте «Сповіщення» - Показувати сповіщення, Дозвольте сповіщення на екрані блокування, Дозвольте відтворення звуку і Дозвольте світлову індикацію.

⠀Ще в меню інформації про програму Linphone, вкажіть «Інші дозволи» - Показувати на екрані блокування, спливаючі вікна.

⠀В меню інформації про програму Linphone, налаштуйте «Обмеження трафіку» - Вкажіть із яких мереж може працювати linphone. Бажано ввімкнути Wi-Fi і мобільну мережу, linphone не потребує великого об'єму мережевого трафіку.

⠀Pекомендуємо включити SRTP. У налаштуваннях програми зайдіть у розділ «Call». Знайдіть поле «Media encryption» і виберіть зі спливаючого меню значення SRTP. А також можете перетягнути повзунок в активний стан навпроти поля "Media encryption mandatory" тим самим вказавши щоб медіа шифрування було обов'язковим.