Операторам та провайдерам
Операторам та провайдерам IP телефонії
Пропонуємо операторську хмару для надання додаткових сервісів віртуальних ІР АТС вашим кінцевим споживачам. Кількість віртуальних IP-АТС обмежується тільки потужністю вашої інфраструктури та за потреби може нарощуватись поступово - особливо просто в віртуальному середовищі. При цьому число віртуальних АТС кінцевих споживачів напряму не впливає на вартість наших послуг.
Система хмарної IP АТС MIK® PBX дозволяє розраховувати вартість викликів за тарифами Оператора наживо.
Оператор має можливість створювати та керувати АТС клієнтів засобами власного білінгу за допомогою API. АТС клієнтів можуть бути обмежені за кількістю зовнішніх ліній, внутрішніх телефонів, голосових меню, колл-центрів тощо.
Для забезпечення безперебійної роботи можливі різні варіанти резервування системи, від резервування серверів в одній комунікаційній шафи до географічно рознесених ДЦ.
IP АТС MIK® PBX залишається під нашою цілодобовою опікою. Ми постійно слідкуємо за роботою системи, вчасно оновлюємо всі компоненти, попереджаємо можливі збої а також регулярно додаємо новий функціонал, в тому числі за вашим додатковим зверненням.
Проводимо навчання інженерів оператора та забезпечуємо цілодобову технічну підтримку. При цьому лінію першою підтримки забезпечує оператор.
IP АТС MIK® PBX успішно працює в різних середовищах віртуалізації, таких як VMware ESXi, Microsoft Hyper-V, KVM.