Кол-центрам
Кол-центрам
Хмарний комплекс IP АТС MIK® PBX можна використовувати як єдине рішення для автоматизації колл-центрів. Автоматизований мультиканальний зв’язок забезпечує комунікацію з контактом як через телефонні дзвінки так і через чати (TelegramBot або ViberBot). В свою чергу робота чатів буде автоматизована аналогічно до використання Голосового Меню. Привілеї Адміністратор, Супервізор, Оператор дозволяють розмежувати права між співробітниками Кол-Центрів відповідно до їх посад.
Супервізори мають можливість слідкувати та оцінювати ефективність роботи колл-центрів наживо по багатьом параметрам. В разі необхідності супервізор може втрутитись в розмову та допомогти оператору в вирішенні проблеми Клієнта (функція нашіптування).Оператор також має можливість запросити Супервізора до власної розмови у разі необхідності.Операторів можна ставити на різні паузи відповідно до бізнес процесів компанії. Доступні різноманітні статистичні дані в розрізі годин, днів, операторів, викликів, різних Колл-центрів (груп) та в вигляді діаграм або таблиць. Адміністратори можуть створювати власні таблиці журналів викликів. Якщо наявного функціоналу IP АТС MIK® PBX буде недостатньо інженери MIK-telecom зможуть запрограмувати додаткові звіти.
Використання Липкості дозволяє спрямувати виклик на Оператора з яким Клієнт попередньо вже мав розмову або можна назначити Клієнту постійного Оператора - Персонального менеджера. У випадку коли Клієнт не зміг з'єднатися з Оператором Колцентру (не дочекався черзі або зателефонував в неробочий час) IP АТС MIK® PBX дозволяє автоматично запланувати та виконати дзвінок в потрібний час з потрібними операторами. Запланувати виклики також може і Супервізор в ручному режимі.Конфіденційність має велике значення, тому IP АТС MIK® PBX може бути встановлена на обладнанні Замовника в його корпоративному середовищі де відповідно будуть зберегтися всі данні клієнтів, записи розмов, статистичні данні тощо. Доступ до IP АТС MIK® PBX з глобального Інтернет може бути цілком обмежений до мінімально необхідного для обслуговування інженерами MIK-telecom через шифровані канали VPN.