09.09.2023
Оновлено ПЗ хмарної АТС до версії 2.9. Що нового: ✅ Нова опція налаштування Колл-Центру: продовжити виконання діалплану (не завершувати виклик), якщо тільки агент(оператор) КЦ покладе слухавку. Наприклад, це надає змогу створювати опитування після розмови з оператором КЦ. ✅ У відповідь на API запит get-call надається додаткова інформація - признак переведення виклику (transfer) та список пов'язаних з цім викликом інших викликів (linkedcalls). ✅ Пришвидшена робота журналу викликів. ✅ Оновлено системне програмне забезпечення до останніх версій.
01.08.2023
Оновлено ПЗ хмарної АТС до версії 2.8. Що нового: ✅ API dial - додана можливість вказувати в phonenumber номер віртуального діалплану, в такому випадку буде створено дзвінок на номер вказаний в dial, а коли на цьому номеру знімуть слухову абонента зв'яжеться з голосовим меню (віртуальним діалпланом). ✅ Нові API по управлінню користувачами: create-user, set-user, del-user. API доступні тільки на рівні управління MIKPBX в цілому, для on-premises інсталяцій. ✅ Нова команда віртуального діалплану APIcmd - викликає зовнішній скрипт, якому повідомляє всю інформацію про виклик, у відповіді від скрипту отримує покроковий набір команд для виконання на АТС. Наразі доступні команди: прочитати текст, змінити підпис виклику, завершити виклик. ✅ Оновлено системне програмне забезпечення до останніх версій.
12.06.2023
Оновлення MIKPBX до версії 2.7 Що нового: ✅ Автоматичний обдзвін. Можливість здійснювати масовані автоматичні обдзвони або оповіщення. Для налаштування доступні такі параметри, як час початку та завершення кампанії, кількість одночасних викликів, кількість спроб додзвонитися та затримки, в які дні тижня та час можливо робити виклики (з врахуванням святкових днів та переносів свят). Для підтвердження вдалості виклику можливо задати мінімальний час розмови або аналізувати вибір в голосовому меню. По завершенні переглядати звіти. ✅ API dial розширено. Відтепер можливо зазначати не один номер телефона з якого буде ініціалізовано виклик а декілько номерів або вказувати групу внутрішніх телефонів. Виклик буде створено на всі активні телефони, той співробітник якій першим зніме слухову і буде робити виклик. ✅ В налаштуванні користувачів додані права на перегляд записів розмов, для окремих груп внутрішніх телефонів.
01.06.2023
Захист ІР АТС МІКРВХ В сучасному світі, де безпека і конфіденційність інформації відіграють ключову роль, захист від несанкціонованого доступу стають важливим завданням. Розглянемо декілька аспектів гарантування безпеки Віртуальної АТС (Автоматичної Телефонної Системи) МІКРВХ: 1. Автоматичне блокування IP в разі підбору пароля або спроб взлому (наприклад, спроби доступу до "стандартних" адміністративних скриптів): Одним із важливих заходів для захисту від несанкціонованого доступу є автоматичне блокування IP-адрес, які здійснюють підбір пароля або інші спроби взлому системи. Ця функція дозволяє системі автоматично виявляти такі спроби та блокувати IP-адреси зловмисників. 2. Обмеження кількості одночасних вихідних викликів віртуальної АТС: У разі якщо зловмисник все ж таки зміг отримати доступ до віртуальної АТС, цій захист допоможе уникнути надлишкових витрат в випадку створення зловмисником великої кількості платних викликів одночасно. 3. Обмеження кількості вихідних хвилин за добу віртуальної АТС: Додатковим способом контролю витрат є обмеження кількості вихідних хвилин за добу. Це дозволяє обмежувати тривалість вихідних викликів, які можуть бути здійснені протягом доби. Такий механізм допомагає контролювати витрати на зв'язок та уникнути зловживань. 4. Обмеження вартості вихідних викликів за добу віртуальної АТС: Подібно до обмеження хвилин, система віртуальної АТС може також встановлювати обмеження на вартість вихідних викликів за добу. Це дозволяє підприємствам контролювати витрати на телефонну комунікацію і уникати несподіваних високих рахунків за телефонні послуги. Захист віртуальної АТС в разі спрацювання лімітів може включати повне блокування АТС, тільки заборону вихідних викликів або просто повідомлення про досягнення обмежень. Вибір конкретного підходу залежить від потреб підприємства та рівня безпеки, який вони прагнуть забезпечити. Загалом, захист від несанкціонованого доступу та блокування шахрайського трафіку є важливими аспектами для гарантування безпеки телефонної системи підприємства, особливо для IP-ATC які надають послуги через глобальну мережу Інтернет.
25.04.2023
Оновлення MIKPBX до версії 2.6 Що нового: ✅ В налаштуванні телефону додано нову опцію "початковий діалплан". Це дозволяє, наприклад, робити виклики на вказаний телефон тільки з визначених номерів або в зазначений час. ✅ В налаштуванні зовнішньої лінії розширене налаштування шаблону - відтепер можливо вказувати з яких вихідних номерів буде використовуватися вказаний шаблон. ✅ В налаштуванні зовнішньої лінії розширене налаштування шаблону - відтепер для багатономерних ліній можливо зазначити з якого зовнішнього номеру буде здійснюватися виклик. ✅ В зовнішній ліній в "Вхідні дзвінки" додана опція "ANY". ANY дозволяє для транків з декількома номерами створювати в "віртуальні" для кожного зовнішнього номера власний сценарій. ✅ В розділі "пропущені" додана колонка "позначки". ✅ В журнал викликів додане поле "пропущені". ✅ В налаштування PBX додано "email", с цього email будуть відправлятися поштові повідомлення. ✅ В команду віртуального діалплану "NotifyMissed" додана опція "надсилати повідомлення для кожного пропущеного дзвінка". За замовченням повідомлення надсилатися на перший з поспіль пропущених викликів. ✅ Нові вбудовані скрипти IfAPI перевірки наявності попередньої розмови/виклику за зазначений час talkexisted.php & callexisted.php. ✅ Значно пришвидшена робота GUI при збереженні налаштувань.
13.09.2022
Оновлення MIKPBX до версії 2.4 Що нового: ✅ Групи внутрішніх номерів. Об'єднання в групи спростить налаштування діал-плану. Для кожної групи генерується окрема статистика і діаграми. У журналі викликів додана фільтрація по групах. ✅ Запланований дзвінок на віртуальні номери. Відтепер запланований дзвінок може бути направлений до віртуального номера (кол-центру, групи, IVR-меню тощо...). ✅ Оповіщення пропущених повідомлень у чатах. NotifyMissed — Команда дозволяє отримати оповіщення на електронну пошту з встановленою затримкою про пропущені повідомлення у Чатах.
08.07.2022
Під час війни розробка нашої АТС сповільнилась але не зупинилась. За цей час додано новий функціонал: ✅ нова команда віртуальних діалпланів AssociatedCC маркує виклик як виклик до КолЦенту, навіть якщо абонент не потрапив в чергу кол-центра - наприклад скинув виклик на рівні голосового меню; ✅ нова команда віртуальних діалпланів Conference - підключення абонента до конференції; ✅ нова команда віртуальних діалпланів ReceiveFAX, з'ясувалось де хто ще користується факсами; ✅ нова команда віртуальних діалпланів NotifyMissed - сповіщати на вказаний email, якщо цей виклик буде пропущено; ✅ користувацькі формати журналу викликів - можна створювати з 29 різних колонок в потрібному порядку; ✅ в налаштуванні КолЦентру нове поле яке надає можливість обраним користувачам (без прав адміністратора або супервізора) переглядати журнал викликів даного КолЦенту.