Документація
Готові АРІ
Готові скрипти для ifAPI

В АТС вже є кілька готових API, які можна використовувати.

Готові АРІ



src.php

   API перевіряє номер ініціатора дзвінка(від кого), якщо номер збігається з зазначеним або підпадає під шаблон у параметрах API, виконуватиметься гілка ifAPI. У всіх інших випадках IfAPI-ELSE.
   Шаблон може мати значення декількох номерів в одному виразі, використовуйте додаткові символи для вказівки діапазону номерів.

https://api.example.com/ifapi/src.php?[number1]&[number2]&[number3]...








dst.php

   API перевіряє номер телефону призначення(до кого), якщо номер збігається з зазначеним або підпадає під шаблон у параметрах API, виконуватиметься гілка IfAPI. У всіх інших випадках IfAPI-ELSE.
   Шаблон може мати значення декількох номерів в одному виразі, використовуйте додаткові символи для вказівки діапазону номерів.

https://api.example.com/ifapi/dst.php?[number1]&[number2]&[number3]...






callexisted.php

   API перевіряє чи був вхідний дзвінок із зовнішнього номера за певний проміжок часу на внутрішній номер чи групу (Дзвінком вважатиметься будь-який виклик на оператора чи групу, навіть якщо на нього не відповіли). Якщо умова буде виконана, виконуватиметься гілка ifAPI. У всіх інших випадках IfAPI-ELSE.

https://api.example.com/ifapi/callexisted.php?period=[minutes]&internal=[number1],[number2],[number3]...&grp=[group1],[group2]...






talkexisted.php

   API перевіряє чи була вже розмова з номером або групою за певний проміжок часу. Якщо умова буде виконана, виконуватиметься гілка ifAPI. У всіх інших випадках IfAPI-ELSE.

https://api.example.com/ifapi/talkexisted.php?period=[minutes]&internal=[number1],[number2],[number3]...&grp=[group1],[group2]...